TP-LINK TBE552E Wi-Fi 7 BE9300 Bluetooth 5.4 PCIe mrežna kartica
TP-LINK TBE552E Wi-Fi 7 BE9300 Bluetooth 5.4 PCIe mrežna kartica
Archer TBE552E
Archer TBE552E je visokozmogljiva Wi-Fi 7 PCI Express mrežna kartica, namenjena nadgradnji namiznih računalnikov z najnovejšimi brezžičnimi standardi. Podpira tri frekvenčne pasove (6 GHz, 5 GHz in 2,4 GHz) ter omogoča hitrosti do 5760 Mbps, kar zagotavlja izredno prepustnost in stabilno povezljivost pri zahtevnih omrežnih opravilih. Napredne tehnologije, kot so OFDMA, MU-MIMO, 4K-QAM, 320 MHz pasovna širina in MLO, prispevajo k učinkovitejšemu upravljanju prometa ter nižji zakasnitvi.pter/archer-tbe552e/#overview.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vmesnik | PCI Express |
| Gumb | RESET |
| Dimenzije (Š × G × V) | 120,8 × 115,3 × 21,5 mm |
| Antene | 2 × zunanje antene z visokim ojačanjem |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Vmesnik za Bluetooth | F-USB |
| Sistemi za hlajenje | hladilno telo (heatsink) |
| Standardi Wi-Fi | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a/be (Wi-Fi 7) |
| Frekvenčni pasovi | 6 GHz; 5 GHz; 2,4 GHz |
| Hitrost signala – 6 GHz | do 5760 Mbps |
| Hitrost signala – 5 GHz | do 2880 Mbps |
| Hitrost signala – 2,4 GHz | do 574 Mbps |
| Wi-Fi funkcije | OFDMA, MU-MIMO, 4K-QAM, 320 MHz pasovna širina (6 GHz), Multi-Link Operation (MLO) |
| Varnost | WPA3, WPA2, WPA |
| Napajanje | prek PCI Express vodila |
| Bluetooth napajanje | F-USB notranji priključek |
| Operacijski sistemi | Windows 11 / Windows 10 |
| Dodatki za namestitev | nizkoprofilni nosilec (LP bracket) |
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Vsebina paketa | Archer TBE552E, 2 × anteni, Nizkoprofilni nosilec, Bluetooth F-USB kabel, Hitri vodnik za namestitev |





