TP-LINK RE450 AC1750 WiFi Range Extender
TP-LINK RE450 AC1750 WiFi Range Extender
RE450
TP-LINK RE450 Range Extender podaljša in izboljša domet vašega brezžičnega omrežja in odstrani mrtve točke. Omogoča Dual Band delovanje z hitrostjo do 1750 Mbps oz. 450Mbps na 2.4GHz frekvenci in 1300 Mbps na 5 GHz frekvenci. S tremi nastavljivimi zunanjimi antenami in indikatorjem, ki pomaga najti optimalno lokacijo, je podaljševanje omrežja zelo enostavno. Podpira vse Wi-Fi standarde, vključno z 802.11ac. S pritiskom na RE gumb enostavno razširite vaše omrežje. Ethernet port (10/100/1000) omogoča priklop ožičenih naprav.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podprti standardi | IEEE802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frekvenca | 2.4GHz in 5GHz |
| Hitrost | 5GHz do 1300Mbps; 2.4GHz do 450Mbps |
| Antena | 3x zunanja |
| Zaščite | 64/128-bit WEP, WPA-PSK/ WPA2-PSK |
| Priključki | 1x 10/100/1000M Ethernet Port (RJ45) |
| Poraba električne energije | maksimalno 9W |
| Dimenzije | 163 x 76,4 x 66.5 mm |
| Sistemske zahteve | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7 / 8 /10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux |
| Dodatno | Wireless Functions ( Wireless Statistic, Concurrent Mode boost both 2.4G/5G WiFi band, High Speed Mode for great speed for HD Gaming and video, Access Control, LED Control, Domain Login Function) |





