TP-LINK WA855RE 300Mbps Wi-Fi Range Extender + 1xRJ45 Ethernet
TP-LINK WA855RE 300Mbps Wi-Fi Range Extender + 1xRJ45 Ethernet
TL-WA855RE
Povečajte Wi-Fi pokritost z 300Mbps Range Extenderjem. Enostavna namestitev, zanesljiva povezava in energijski prihranek. Idealno za vsak usmerjevalnik.
| Lastnost | Specifikacija |
|---|---|
| Funkcija | Poveča vašo obstoječo pokritost Wi-Fi za zagotavljanje hitre in zanesljive žične in brezžične povezave |
| Antene | Zunanje antene za hitrejši in zanesljivejši Wi-Fi, 2 zunanji anteni |
| Način AP | Podpira način AP, ki ustvari novo dostopno točko Wi-Fi |
| Range Extender gumb | Preprosto razširite brezžično pokritost s pritiskom na gumb Range Extender |
| Varčevanje z energijo | Nastavite razpored porabe energije za razširjevalnik dosega |
| Združljivost | Deluje s katerim koli Wi-Fi usmerjevalnikom |
| Priključek | 1 x 10/100 Mbps Ethernet vrata (RJ45) |
| Gumbi | WPS, Reset |
| Vhodna moč | 100–240V~50/60Hz |
| Poraba energije | 3,6 W |
| Mere (Š x G x V) | 80 x 77,8 x 77,3 mm |
| Brezžični standardi | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvenca | 2,4–2,4835 GHz |
| Hitrost signala | 11n: do 300 Mbps (dinamično), 11g: do 54 Mbps (dinamično), 11b: do 11 Mbps (dinamično) |
| Načini dela | Razširjevalnik dosega / Dostopna točka |
| Sprejemna občutljivost | 270M: <-68dBm, 130M: <-68dBm, 108M: <-68dBm, 54M: <-68dBm, 11M: <-68dBm, 6M: <-68dBm, 1M: <-68dBm |
| Brezžične funkcije | Omogoči/onemogoči brezžični radio, Nadzor dostopa, LED nadzor, Urnik napajanja, Pokritost Wi-Fi |
| Brezžična varnost | 64/128/152-bitni WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Moč prenosa | < 20 dBm (EIRP) |
| Certificiranje | CE, RoHS |
| Vsebina paketa | 300Mbps Wi-Fi Range Extender TL-WA855RE, Navodila za hitro namestitev |
| Sistemske zahteve | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ali Windows 7, 8, 8.1, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® ali Linux |
| Delovna temperatura okolja | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Temperatura shranjevanja | -40°C~70°C (-40°F~158°F) |
| Delovna vlažnost | 10%~90% brez kondenzacije |
| Vlažnost pri shranjevanju | 5%~90% brez kondenzacije |





