Računalnik HP ProStudio 4 G1i Ultra 7 265T/16GB/512GB//23,8”FHD/3YR/W11Home
Računalnik HP ProStudio 4 G1i Ultra 7 265T/16GB/512GB//23,8”FHD/3YR/W11Home
B0BB2AV#74156084
Namizni računalnik HP ProStudio 4 AiO G1i z umetno inteligenco nudi uporabnikom funkcije poslovne ravni, ki izboljšujejo sodelovanje in storilnost ter podpirajo nemoteno usklajevanje. Enostavna nastavitev »Plug and Play« z majhno velikostjo omogoča organizacijo delovnega prostora, procesor Intel z nevronsko procesorsko enoto s 13 bilijoni operacij na sekundo in kamero s 5 milijoni slikovnih točk pa uporabnikom pomaga ostati povezan in doseči cilje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8”) FHD IPS 1920×1080, 250 cd/m2, nebleščeč, 99% sRGB |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 265T (do 5,3 GHz) 30 MB 20 jeder/20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home 64 bit SLO |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 5600 MHz (1x 16GB), 1x prosta reža do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Zaslon na dotik | NE |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Razširitve | 2x M.2 2230, 1x M.2 2280, 1x M.2 2230 (WLAN in Bluetooth), 2x M.2 2280 za SSD NVMe |
| Priključki ob strani | 1x USB Type-A 10 Gb/s, 1x 3,5-mm univerzalni priključek za zvok, 1x USB Type-C (15W polnjenje) |
| Priključki zadaj | 1x USB Type-C 3.2 Gen1x2 DP, 1x USB Type-A 3.2 Gen1, 1x HDMI 2.1 (izhod), 1x HDMI 1.4 vhod (monitor način), 1x RJ45 |
| Čitalec kartic | Brez |
| Tipkovnica in miška | HP žična SLO tipkovnica 125 V2 in optična miška 125 |
| Zvočniki in kamera | 5 MP FHD spletna kamera s stereo mikrofonom |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) in Bluetooth 5.3 |
| Žične povezave | Intel I219-LM GbE |
| Optična enota | Brez |
| Napajalnik | Notranji 280W |
| Varnost | TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 53,93 x 37,94 x 22,5 cm |
| Teža | 6,3 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR, EPEAT, stojalo nastavljivo po višini 130 mm, TILT -5° do +23°, Swivel ±45° |
| Garancija v mesecih | 36 |





