Računalnik HP Pro Tower 400 G9 i5-13500/16GB/SSD 1TB/W11Pro
Računalnik HP Pro Tower 400 G9 i5-13500/16GB/SSD 1TB/W11Pro
99N01ET#BED
Računalnik HP Pro 400 v obliki stolpa nudi uporabnikom zmogljivost, varnost in prilagodljivost za poslovna okolja v rastočih podjetjih. Ta računalnik poganja najnovejši procesor Intel in je zaščiten z vedno vklopljeno varnostjo, ki ji lahko zaupate.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i5-13500 (2,5–4,8 GHz) 24MB 14 jeder/20 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR4 3200 MHz (1x 16GB), 1x prosta reža |
| SSD pogon | 1 TB M.2 SSD Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Napajalnik | 180W, 80 Plus Platinum |
| Priključki spredaj | 1x USB-C, 3x USB-A 3.2 G2, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 1x DP 1.4, 1x HDMI 2.1, 3x USB-A 3.1 G1, 2x USB-A 2.0, 1x RJ45, 1x avdio izhod |
| Čitalec kartic | Brez |
| Razširitve | 1x PCI, 1x PCIe 4 x16, 1x M.2 2230 PCIe x1 (WiFi), 1x M.2 2280 PCIe x4 (SSD) |
| Razširitvena mesta | 2x 3,5” |
| Tipkovnica in miška | priložena HP 125 USB SLO tipkovnica in USB optična miška HP 125 |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219-LM Gigabit Network |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, reža za Kensington ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Teža | 5,31 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |





