Računalnik HP Pro SFF 400 G9 i7-14700/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP Pro SFF 400 G9 i7-14700/16GB/SSD 512GB/W11Pro
99P85ET#BED
Namizni računalnik HP Pro 400 z ohišjem majhne velikosti nudi uporabnikom v okoljih s hibridnim slogom dela konfiguracijske možnosti za poslovna okolja in povezovanje v oblikovanju, s katerim prihranite prostor. Ta računalnik poganja najnovejši procesor Intel in je zaščiten z vedno vklopljeno varnostjo, ki ji lahko zaupate.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i7-14700 (4,20–5,40 GHz) 28 MB 20 jeder/28 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5-4800 MHz (1x 16 GB), 1x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Napajalnik | 240W – notranji napajalnik |
| Priključki spredaj | 3x USB 3.1, 1x USB 3.1 Type-C, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.4, 3x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x RJ-45, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | NE |
| Razširitve | 1x M.2 2230; 1x M.2 2280; 1x PCIe 3 x; 1x PCIe 4 x16 (1x M.2 2230 za WLAN ali 1x M.2 2280) |
| Razširitvena mesta | 1x 3,5” |
| Tipkovnica in miška | priložena HP 125 USB SLO tipkovnica in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | integrirana 10/100/1000M GbE LAN |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, zanka za ključavnico, vgrajena kabelska ključavnica za pripomočke; tanka kabelska ključavnica |
| Mere (Š x V x G) | 9,5 x 27 x 30,3 cm (mere se lahko spreminjajo glede na konfiguracijo) |
| Teža | od 4,2 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Certifikat Energy Star, registrirano za EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |





