Računalnik HP EliteOne 840 G9 AIO 24 i7-14700/32GB/SSD 1 TB/24”FHD/NT/W11Pro
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AIO 24 i7-14700/32GB/SSD 1 TB/24”FHD/NT/W11Pro
99A77ET#BED
Večnamenski računalnik HP EliteOne 840 z izkušnjami, ki navdušujejo uporabnike in skrbnike za informacijsko tehnologijo, spodbuja vašo ekipo, da dela po najboljših močeh. Predstavlja novo, elegantno oblikovanje, najnovejši procesor Intel in nov nabor vrhunskih orodij za sodelovanje, s čimer je pripravljen za vse vaše zahtevne projekte in virtualne konference.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8”) FHD IPS 1920×1080, 250 cd/m2, nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7-14700 (2,1–5,4 GHz) 30MB 20 jeder/28 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 4800 MHz (1x 32GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe 2280 NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD 770 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Razširitve | 1x M.2 PCIe x1 za WIFI, 2x M.2 PCIe za M.2 SSD 2280 |
| Priključki ob strani | 1x USB-C, 1x USB 3.1 G2, 1x kombiniran audio izhod |
| Priključki zadaj | 1x USB-C, 1x DP 1.4, 1x HDMI 2.0, 2x USB 3.1 G2, 2x USB 3.1 G1, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | SD 4 v1 |
| Tipkovnica in miška | HP brezžična 655 SLO tipkovnica in optična miška combo |
| Zvočniki in kamera | Zvok Bang & Olufsen, 5 MP FHD spletna kamera s stereo mikrofonom |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 AX211 (ax 2×2) in Bluetooth 5.2 |
| Žične povezave | integriran Intel I225-LM PCIe GbE kontroler |
| Optična enota | Brez |
| Napajalnik | Notranji 210W |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 53,96 x 55,81 x 23,8 cm |
| Teža | 9,26 kg |
| Barva | Srebrna |
| Dodatne informacije | stojalo nastavljivo po višini (HAS) do 130 mm, ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | 36 (možnost podaljšanja na 5 let U18HBE) |





