Računalnik HP Elite Tower 800 G9 i5-14500/16GB/SSD 512 GB/W11Pro
Računalnik HP Elite Tower 800 G9 i5-14500/16GB/SSD 512 GB/W11Pro
99A72ET#BED
Računalnik HP Elite 800 v ohišju stolpa zagotavlja izjemno učinkovito delovanje, ki ga potrebujejo zahtevni uporabniki, katerih delovne naloge vključujejo obravnavanje kompleksnih programov, upodabljanje in zahtevne grafične vsebine. Ta računalnik, ki je opremljen z najnovejšim procesorjem Intel ter hitro shrambo in pomnilnikom, je primeren za najzahtevnejše naloge.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i5-14500 (2,6–5,0 GHz), 24 MB 14 jeder/20 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 4800 MHz (1x 16GB), 3x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB M.2 SSD Value |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q670 vPro |
| Napajalnik | 260W |
| Priključki spredaj | 1x USB-C, 4x USB 3.2 G2 (1x polnilni), 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 1.4, 1x USB-C, 3x USB 3.2 G1, 3x USB 2.0, 1x RJ45, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x M.2 2230; 2 reži PCIe 3 x1; 1x PCIe 3.0 x16 (ožičena kot x4); 2x M.2 2280; 2x PCIe 4 x16 |
| Razširitvena mesta | 1x 9,5 mm, 1x SSD M.2, 2x 3,5”, 1x SATA |
| Tipkovnica in miška | HP USB SLO 320K in USB miška HP 128 laser |
| Zvočniki | Brez |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219-LM 1 Gigabit Network Connection LOM (vPro) |
| Optična enota | Brez |
| RAID | RAID 0, RAID 1 (mirroring) |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Teža | 6,15 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |





