QNAP NAS strežnik za 4 diske, 2GB RAM, 2,5Gb mreža
QNAP NAS strežnik za 4 diske, 2GB RAM, 2,5Gb mreža
TS-432PXU-RP-2G
TS-432PXU-RP je mrežna shramba (NAS) v standardnem 19-palčnem ohišju z 10GbE SFP+ in 2.5GbE priključki, ki vključuje štiri-jedrni 1.7GHz procesor ter dvojno napajanje za zagotavljanje redundantnosti za okolja v malih in srednje velikih podjetjih (SMB).
Z 10GbE SFP+ in 2.5GbE mrežnimi priključki TS-432PXU-RP zagotavlja visoko omrežno pasovno širino za izboljšano sodelovanje ekipe in dostop do datotek.
M.2 reža: Opcijska preko PCIe adapterja.
Združljiva z NVMe SSD-ji PCIe Gen 3 in novejšimi. Informacije o združljivosti najdete na spletnem mestu QNAP.
Podpora za pospeševanje predpomnilnika SSD: Podprto.
2,5-gigabitna mrežna vrata Ethernet: 2 vrata (2,5G/1G/100M/10M).
10-gigabitna mrežna vrata Ethernet: 2 x 10GbE SFP+ vrata.
Bujenje preko LAN (WOL): Podprta je samo na 2,5GbE vratih.
Velikost okvira Jumbo Frame: Podprto.
PCIe reža: 1 reža (Reža 1: PCIe Gen 2 x2). Upoštevajte, da lahko omejitve pasovne širine PCIe omejijo zmogljivost 10GbE na napravi NAS.
Vrata USB 3.2 Gen 1: 4x
Oblika: 1U rackmount (vgradna v omaro).
LED kazalniki: HDD 1-4, Stanje, LAN, Razširitev shrambe.
Gumbi: Vklop, Ponastavitev/reset.
Dimenzije (VxŠxG): 44 × 439 × 499 mm
Teža (Neto): 8,12 kg.
| Procesor | AnnapurnaLabs Alpine AL324, 64-bitni ARM Cortex-A57, 4 jedra, 1.7 GHz |
| Sistemski pomnilnik | 2 GB DDR4 UDIMM (1 x 2 GB) |
| Največji pomnilnik | Do 16 GB (1 x 16 GB) – opcijsko |
| Reža za pomnilnik | 1 x UDIMM DDR4 |
| Pomnilnik Flash | 512 MB (z zaščito za dvojni zagon operacijskega sistema) |
| Vhodna mesta za diske | 4 x 3,5″ SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Združljivost s diski | 3,5″ SATA HDD, 2,5″ SATA HDD, 2,5″ SATA SSD |
| Vroča zamenjava (Hot Swap) | Podprta |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com