NAS strežnik za 4 diske, 1U rack, 4GB ram, 2,5Gb mreža
NAS strežnik za 4 diske, 1U rack, 4GB ram, 2,5Gb mreža
TS-433EU
Dvojni 2,5 GbE kot standard
Dosezite hitrejši prenos podatkov in hitrost varnostnega kopiranja, tako da omogočite povezovanje vrat ali večkanalni SMB.
Enostavna razširitev pomnilnika prek USB-ja
Priključite QNAP short-depth USB JBOD TR-004U na TS-433eU za podporo do 144TB zmogljivosti (z uporabo 24 TB trdih diskov v RAID 5).
Varnostno kopiranje in zaščita posnetkov za brezskrbnost
Centralizirajte vse varnostne kopije podatkov na TS-433eU in redno ustvarjajte posnetke, da zaščitite svoje podatke pred grožnjami izsiljevalske programske opreme.
| Lastnost | Podatki |
|---|---|
| CPU | ARM 4-jedrni procesor Cortex-A55 2,0 GHz; 64-bit ARM |
| Grafični procesor | Mali-G52 |
| Encryption Engine | da |
| Nevronska procesna enota (NPU) | * |
| Sistemski pomnilnik | 4GB vgrajenega (nerazširljiv) |
| Opomba | Rezervira nekaj RAM-a za uporabo kot skupni grafični pomnilnik. |
| Največji pomnilnik | 4 GB integriran (nerazširljiv) |
| Flash pomnilnik | 4GB (Dual Boot OS protection) |
| Ležišče za diske | 4x 3,5-palčni SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Združljivost pogonov | 3,5-palčna ležišča; HOT SWAP; 3,5-palčni trdi diski SATA; 2,5-palčni pogoni SATA SSD |
| Mreža | 2x (2,5G/1G/100M) |
| USB | 2x 3.2 Gen1 |
| Faktor oblike | 1U, kratka globina za namestitev v stojalo |
| Dimenzije (VxŠxG) | 43,3 × 430 × 292,3 mm |
| Teža (neto) | 4,01 kg |
| Teža (bruto) | 5,9 kg |
| Delovna temperatura | 0 – 40 °C (32 °F – 104 °F) |
| Temperatura shranjevanja | -20 – 70 °C (-4 °F – 158 °F) |
| Relativna vlažnost | 5–95 % RH brez kondenzacije |
| Napajalnik | 60W, 100-240VAC |
| Ventilator | 3 x 40mm, 12VDC |
| Varnostna reža | Kensington |
| Standardna garancija | 2 leti |





