Monitor Samsung 32 S60D ViewFinity S6, IPS, 2560×1440, HDMI, DP
Monitor Samsung 32 S60D ViewFinity S6, IPS, 2560×1440, HDMI, DP
LS32D600EAUXEN
Samsung LS32D600EAUXEN iz serije ViewFinity S6 je 32-palčni monitor, zasnovan za sodobno delovno okolje, kjer sta ključnega pomena preglednost in učinkovitost. Z ločljivostjo QHD (2560 × 1440) ponuja bistveno več delovnega prostora in ostrine kot klasični Full HD zasloni, kar omogoča udobno delo z več odprtimi okni, preglednimi dokumenti in kompleksnimi vizualnimi vsebinami.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0”) |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) 16:9 |
| Nastavljiv po višini | DA |
| Zaslon na dotik | NE |
| Zvočniki | NE |
| ukrivljen zaslon | NE |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | HDMI, DP, USB hub |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 350 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Max 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100×100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E; https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1946427 |
| Mere (Š x V x G) | 713.9 x 585 x 220 mm |
| Mere brez stojala | 713.9 x 424.7 x 41.8 mm |
| Teža | 7,2 kg |
| Dodatne informacije | / |




