Monitor DELL Pro E2726DS
Monitor DELL Pro E2726DS
210-BTQB
27-palčni monitor s QHD ločljivostjo, ki optimizira udobje za oči in ponuja impresivne slike z odlično akustiko v zasnovi, navdihnjeni z življenjskim slogom.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0″) |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) , razmerje 16:9, nebleščeč |
| Nastavljiv po višini | DA , 130 mm |
| Zaslon na dotik | NE |
| Zvočniki | DA 2 x 2W |
| ukrivljen zaslon | NE |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x HDMI 2.1 (HDCP 1.4), 1x DisplayPort 1.4 (HDCP1.4) |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1.000 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms MPRT, 8 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno / 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 MIO |
| Nastavljivost zaslona | nagib (Tilt) -5° do 21°, vodoravni zasuk (Swivel) -173° do 173°, obračanje (Pivot) -90° do 90°, višina do 130 mm |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E; https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2461244 |
| Mere (Š x V x G) | 612.34 mm x 385.65 mm – 515.65 mm x 211.58 mm |
| Mere brez stojala | 612.34 mm x 356.79 mm x 51.80 mm |
| Teža | 3,23 kg (brez stojala)/ 4,92 (s stojalom) |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | monitor, stojalo, napajalni kabel, HDMI kabel, navodila za uporabo |
| Garancija v mesecih | 36 |




