Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G: NVIDIA GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0. Takt procesorja: do 2587 MHz, takt pomnilnika: 28000 MHz. Izhodi: 3 x DisplayPort 2.1b, 1 x HDMI 2.1b. Zahteva napajanje: 750W min. 1 x 16-pin. Prepojen s tehnologijo NVIDIA Blackwell in DLSS 4.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 12GB GDDR7 192bit |
| Takt procesorja | do 2587 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX™ 5070 | |
| Integrated with 12GB GDDR7 192bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade Thermal conductive gel | |
| NVIDIA SFF-ready | |
| RGB Lighting | |
| Reinforced structure |




