Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 Windforce MAX OC 8G, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 Windforce MAX OC 8G, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5060WF2MAX OC-8GD
GeForce RTX 5060 grafični procesor z 8GB GDDR7, WINDFORCE hlajenjem in podporo za ray tracing. Idealna izbira za igralce in ustvarjalce.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Vodilо | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 8GB GDDR7 128bit |
| Takt procesorja | do 2512 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 × DisplayPort 2.1b, 1 × HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 550W min., 1 × 8-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 Powered by GeForce RTX 5060 Integrated with 8GB GDDR7 128bit memory interface WINDFORCE cooling system Hawk fan Server-grade Thermal conductive gel Reinforced structure NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp Full ray tracing with neural rendering NVIDIA ACE NVIDIA Studio creator tools and technology NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers NVIDIA G-SYNC |





