Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N506TGAMING OC-16GD
Hladilni sistem WINDFORCE zagotavlja izjemno toplotno zmogljivost s kombinacijo najsodobnejših tehnologij. Ima toplotno prevodni gel strežniškega razreda, inovativne ventilatorje Hawk z izmeničnim vrtenjem, kompozitne bakrene toplotne cevi, bakreno ploščo, 3D aktivne ventilatorje in hlajenje zaslona.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 128bit |
| Takt procesorja | do 2647 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 650W min. 1 x 8-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX 5060 Ti | |
| Integrated with 16GB GDDR7 128bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade Thermal conductive gel | |
| RGB lighting | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| Reinforced structure | |
| NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp | |
| Full ray tracing with neural rendering | |
| NVIDIA ACE | |
| NVIDIA Studio creator tools and technology | |
| NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder | |
| NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers | |
| NVIDIA G-SYNC |





