Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 OC Low Profile 8G, 8GB GDDR6, PCI-E 4.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 OC Low Profile 8G, 8GB GDDR6, PCI-E 4.0
GV-N5060OC-8GL
NVIDIA GeForce RTX 5060 grafični procesor z 8GB GDDR7, 4 izhodi, podpora za DirectX 12 Ultimate in DLSS 4. Idealna izbira za igralce in ustvarjalce.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Vodilo | PCI Express 4.0 x16 |
| Pomnilnik | 8GB GDDR7 128bit |
| Takt procesorja | 2512 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 2 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x DisplayPort 1.4a |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 550W min. 1 x 8-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX™ 5060 | |
| Integrated with 8GB GDDR7 128 bit memory interface | |
| Low Profile Design with 182mm card length | |
| Server-grade Thermal conductive gel | |
| Graphene Nano Lubricant | |
| Supports up to 4 displays |





