Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5070WF3OC-12GD
AORUS GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G je zmogljiva grafična kartica z 12GB pomnilnika, visokimi takti ter podporo za DirectX 12 in OpenGL 4.6. Z inovativnim sistemom hlajenja in ojačano strukturo je pripravljena na zahtevne izzive.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 12GB GDDR7 192bit |
| Takt procesorja | do 2542 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX 5070 | |
| Integrated with 12GB GDDR7 192bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade thermal conductive gel | |
| NVIDIA SFF-ready | |
| Reinforced structure |





