Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5070GAMING OC-12GD
Grafična kartica AORUS GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G ponuja visoko zmogljivost z NVIDIA GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7 pomnilnika in taktom procesorja do 2625 MHz. Ima funkcionalne izhode, DirectX 12 API in OpenGL 4.6 podporo ter zahteva napajanje s 750W.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 12GB GDDR7 192bit |
| Takt procesorja | do 2625 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX™ 5070 | |
| Integrated with 12GB GDDR7 192bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade Thermal conductive gel | |
| RGB Halo | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| Reinforced structure | |
| Versatile VGA holder | |
| 4 years warranty (Online registration required) |





