Grafična kartica ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
90YV0M30-M0NA00
TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0, visoka zmogljivost, odpornost ter napredne funkcionalnosti za izjemno igralno izkušnjo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | do 2730 MHz |
| Takt pomnilnika | 30000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 2 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 850W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Military-Grade Components |
| Protective PCB Coating | |
| Large Vapor Chamber | |
| Axial-Tech Fans | |
| Phase-Change GPU Thermal Pad | |
| Dual BIOS | |
| GPU TWEAK III | |
| MuseTree | |
| NVIDIA Blackwell Architecture | |
| Dual-ball Fan Bearings | |
| MaxContact Design | |
| ASUS GPU Guard & Bracket | |
| Auto−Extreme Technology | |
| AURA Sync |





