Grafična kartica ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7, PCI-E 5.0
90YV0LZ0-M0NA00
Arhitektura NVIDIA Blackwell je nadgrajena z izboljšanim hlajenjem in napajanjem, ojačana pa je z robustnimi ojačitvami za izjemno vzdržljivost. Zaklenite, naložite in dominirajte s TUF Gaming GeForce RTX™ 5070, ki je zasnovana tako, da prenese najzahtevnejše pogoje in zagotavlja neprimerljivo zmogljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 12GB GDDR7 192bit |
| Takt procesorja | do 2640 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 2 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | OpenGL 4.6, HDCP Support 2.3 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Military-Grade Components |
| Protective PCB Coating | |
| Axial-Tech Fans | |
| Vented Exoskeleton | |
| Phase-Change GPU Thermal Pad | |
| Dual BIOS | |
| GPU TWEAK III |





