Grafična kartica ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
90YV0MF0-M0NA00
S to grafično kartico SFF-Ready Enthusiast GeForce lahko združite visoko zmogljivost v manjšem ohišju. Poiščite ohišja, ki so združljiva s karticami SFF-Ready Enthusiast GeForce, da se boste zagotovo prilegali in poenostavili sestavo računalnika.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | do 2527 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | OpenGL 4.6, HDCP Support 2.3 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | SFF-Ready 2.5 Slot Design |
| Axial-Tech Fans | |
| Phase-Change GPU Thermal Pad | |
| Dual-Ball Fan Bearings | |
| Dual BIOS | |
| GPU Tweak III | |
| NVIDIA DLSS 4 with Multi Frame Generation | |
| NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp | |
| NVIDIA ACE | |
| NVIDIA Studio creator tools and technology | |
| NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder | |
| NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers and Studio Drivers | |
| NVIDIA G-SYNC |





