Grafična kartica ASUS GeForce GT 730 HDMIx4, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
Grafična kartica ASUS GeForce GT 730 HDMIx4, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
90YV0H20-M0NA00
- ASUS GeForce ® GT 730 je pasivno hlajena grafična kartica z eno režo, ki omogoča tiho produktivnost z več monitorji
- Pripomoček ASUS GPU Tweak II dvigne nastavitev grafične kartice na naslednjo raven. Omogoča vam prilagajanje kritičnih parametrov, vključno s takti jedra GPE, frekvenco pomnilnika in nastavitvami napetosti, z možnostjo spremljanja vsega v realnem času prek prilagodljivega zaslona na zaslonu. Vključen je tudi napreden nadzor ventilatorja skupaj s številnimi drugimi funkcijami, ki vam pomagajo kar najbolje izkoristiti vašo grafično kartico.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce GT 730 |
| Vodilo | PCI Express 3.0 |
| Pomnilnik | 2GB GDDR5 64bit |
| Takt procesorja | do 927 MHz |
| Takt pomnilnika | 5010 MHz |
| Izhodi | 4 x HDMI 1.4b |
| Podpora za | OpenGL 4.6, HDCP 2.2 |
| Zahteve napajanja | 300W min. |
| Dodatno | Silent passive cooling, AUTO-EXTREME Technology, GPU Tweak II, Single-slot Design |





