Grafična kartica ASUS GeForce GT 710, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
Grafična kartica ASUS GeForce GT 710, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
90YV0ALA-M0NA00
ASUS GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO je kompaktna, nizkoprofilna grafična kartica, zasnovana za tiho delovanje v domačih kinodvoranah in osnovnih računalniških nastavitvah. S frekvenco procesorja 954 MHz, 192 jedri CUDA in 2 GB pomnilnika GDDR5 ponuja izboljšano zmogljivost v primerjavi z različicami DDR3. Ta kartica podpira do tri zaslone, ima tehnologijo Auto-Extreme za večjo zanesljivost in vključuje GPU Tweak III za enostavno upravljanje zmogljivosti. Čeprav ni primerna za sodobne igre, se odlično obnese pri osnovnih produktivnostnih nalogah, predvajanju medijev in lažjih igrah pri nižjih nastavitvah, zaradi česar je idealna rešitev za uporabnike, ki potrebujejo tiho grafično rešitev za začetnike.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce GT 710 |
| Vodilo | PCI Express 2.0 |
| Pomnilnik | 2 GB GDDR5, 64-bit |
| Takt procesorja | 954 MHz |
| Takt pomnilnika | 5012 MHz |
| Video izhodi | 1 x VGA (D-Sub) 1 x DVI-D 1 x HDMI 1.4b |
| Podprte tehnologije | OpenGL 4.5 |
| Minimalna moč napajalnika | 300 W |
| Hlajenje | Pasivno (Silent passive cooling) |
| Dodatne funkcije | AUTO-EXTREME Technology GPU Tweak III Low profile bracket priložen |





