Grafična kartica ASUS GeForce GT 1030, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
Grafična kartica ASUS GeForce GT 1030, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
90YV0AT0-M0NA00
Pospešite celotno izkušnjo uporabe računalnika s hitro in zmogljivo grafično kartico ASUS GeForce GT 1030 Passive. Njena nagrajena arhitektura NVIDIA Pascal, zmogljiv grafični mehanizem in najsodobnejše tehnologije vam zagotavljajo nadgradnjo zmogljivosti, ki jo potrebujete za zagon najzahtevnejših računalniških aplikacij. Sprostite svojo ustvarjalnost z osupljivim urejanjem videoposnetkov in slik visoke ločljivosti ter uživajte v neverjetnih igrah. Zdaj lahko vse to storite dvakrat hitreje kot z integrirano grafiko Intel Core i5. Z GeForce Experience lahko dobite celo preproste posodobitve gonilnikov in optimizacijo iger z enim klikom.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Vodilo | PCI Express 3.0 |
| Pomnilnik | 2GB GDDR5 64bit |
| Takt procesorja | 1228/1266 MHz base clock ; 1468/1506 MHz boost clock |
| Takt pomnilnika | 6008 MHz |
| Izhodi | 1 x DVI-D |
| Izhodi | 1 x HDMI |
| Podpora za | OpenGL®4.5 |
| Zahteve napajanja | 300W min. |
| Dodatno | Silent passive cooling, AUTO-EXTREME Technology, GPU Tweak II, NVIDIA® Adaptive V-Sync, NVIDIA® PhysX™ Ready, Low profile bracket priložen |





