Grafična kartica ASUS Dual Radeon RX 9060 XT OC, 8GB GDDR6, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS Dual Radeon RX 9060 XT OC, 8GB GDDR6, PCI-E 5.0
90YV0MI1-M0NA00
Odkrijte AMD Radeon RX 9060 XT grafični procesor z 8GB GDDR6 pomnilnika, hitrostjo do 3150MHz in podporo za DirectX 12. Idealna izbira za igralce!
Dual Radeon™ RX 9060 XT združuje zmogljivo toplotno zmogljivost s široko združljivostjo. Napredne hladilne rešitve vodilnih grafičnih kartic – vključno z dvema ventilatorjema Axial-tech za optimizacijo pretoka zraka do hladilnika. Zasnovana v kompaktni obliki z 2,5 režami zagotavlja več moči v manj prostora. Zaradi teh izboljšav je ASUS Dual odlična izbira za igralce, ki si želijo visoko zmogljive grafične kartice v kompaktni ohišju.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 8GB GDDR6 128bit |
| Takt procesorja | do 3150MHz |
| Takt pomnilnika | 20000 MHz |
| Izhodi | 2 x DisplayPort 2.1a |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 550W min. 1 x 8-pin |
| Dodatno | 2.5 Slot Design, Axial-Tech Fans, Vented Backplate, Dual-Ball Fan Bearings, Dual BIOS, GPU Tweak III, ASUS GPU Guard, Protective Backplate, Stainless Steel Bracket, Auto−Extreme Technology |




