Delovna postaja HP Z2 Tower G1i Core Ultra 7-265K/32GB/SSD 1TB/W11Pro
Delovna postaja HP Z2 Tower G1i Core Ultra 7-265K/32GB/SSD 1TB/W11Pro
A40T4ET#ABB
Izkusite nove ravni zmogljivosti za profesionalne delovne procese. Delovna postaja v obliki stolpa HP Z2 z umetno inteligenco je preoblikovana tako, da podpira vrhunsko grafiko in omogoča nemoteno izvajanje eno- in večnitnih aplikacij za hitro modeliranje, simulacijo in upodabljanje. Uživajte v preprosti razširljivosti za izvedbo nadgradnje, ko imate nove potrebe.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 265K (do 5.5 GHz) 30MB 20 jeder/20 niti (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 5600 MHz (1x 32GB), 3x proste reže do 256GB |
| SSD pogon | 1 TB SSD PCIe Gen5 NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W880 |
| Napajalnik | 700W, 92% učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 4x USB-A 10 Gb/s, 2x USB-C 20 Gb/s, 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x DP 1.4, 3x USB-A 480 Gb/s, 2x USB-A 10 Gb/s;, 1x RJ-45, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 2x M.2 2280 PCIe 4 x4; 1x M.2 2230 za WLAN; 1x M.2 2280 PCIe 5 x4; 1x PCIe 4 x1 (x4); 1x PCIe 4 x4 (x16); 1x PCIe 4 x4 |
| Razširitvena mesta | 1x 5,25” za slim za optično enoto |
| Tipkovnica in miška | žična tipkovnica HP 320K in žična miška HP 320K |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3205, 1x audio, P, 2.0W notranji mono zvočnik |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 17,5 x 38,8 x 42,6 cm |
| Teža | 8,6 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Garancija v mesecih | 36 |





