Delovna postaja HP Z2 Tower G1i Core Ultra 5 245/32GB/SSD 1TB/RTX A1000 8GB/W11Pro
Delovna postaja HP Z2 Tower G1i Core Ultra 5 245/32GB/SSD 1TB/RTX A1000 8GB/W11Pro
A40NNET#ABB
Izkusite nove ravni zmogljivosti za profesionalne delovne procese. Delovna postaja v obliki stolpa HP Z2 z umetno inteligenco je preoblikovana tako, da podpira vrhunsko grafiko in omogoča nemoteno izvajanje eno- in večnitnih aplikacij za hitro modeliranje, simulacijo in upodabljanje. Uživajte v preprosti razširljivosti za izvedbo nadgradnje, ko imate nov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 245 (do 5,1 GHz), 24 MB L3, 14 jeder / 14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5 5600 MHz (1x 32GB), 3x proste reže, možnost nadgradnje do 256 GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe-4×4 2280 Value M.2 |
| HDD pogon | Ni |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX A1000 8GB GDDR6 |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W880 |
| Napajalnik | 700 W, 92 % učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 4x USB-A 10 Gb/s, 2x USB-C 20 Gb/s, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x DP 1.4, 3x USB-A 480 Gb/s, 2x USB-A 10 Gb/s, 1x RJ-45, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | Ni |
| Razširitve | PCIe Gen5 x16, PCIe Gen4 x1 z x4 priključkom, PCIe Gen4 x4 z x16 priključkom, PCIe Gen4 x4 |
| Razširitvena mesta | 1x 5,25” za tanko optično enoto |
| Tipkovnica in miška | Ni priložena |
| Zvočniki | Realtek ALC3205, univerzalni priključek CTIA/OMTP, 2W notranji mono zvočnik |
| Brezžične povezave | Ni |
| Žične povezave | Ni dodatnih navedb |
| Optična enota | Ni |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 17,5 x 38,8 x 42,6 cm |
| Teža | 8,6 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija | 36 mesecev |





