Delovna postaja HP Z2 SFF G1i Ultra 5 235/32GB/SSD 1TB/RTX A400 4GB/W11Pro
Delovna postaja HP Z2 SFF G1i Ultra 5 235/32GB/SSD 1TB/RTX A400 4GB/W11Pro
A40Q6ET#ABB
Preoblikovan tako, da zagotavlja vso zmogljivost stolpa polne velikosti v veliko manjšem ohišju. Kompaktna delovna postaja Z2 z umetno inteligenco zagotavlja visoko zmogljivost za intenzivne delovne procese – od oblikovanja 3D do sledenja žarkom v realnem času – zdaj in v prihodnosti. Če se zahteve spremenijo, imate izjemne možnosti za nadgradnje in razširitve.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 235 (do 5 GHz) 26MB, 14 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32GB), 3 proste reže do 192GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe-4×4 2280 Value M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia RTX A400 4GB |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W880 |
| Napajalnik | 500W notranji, do 92% učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 4x USB-A 10Gbps, 2x USB-C 20Gbps (polnilna 5V/3A), 1x priključek za audio |
| Priključki zadaj | 2x USB-A 5Gbps, 2x DisplayPort 2.1, 1x RJ-45, 3x USB-A 480Mbps |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x M.2 2230 za WLAN; 2x M.2 2280 PCIe 4×4; 1x PCIe 5×16, 1x PCIe 5×4, 1x PCIe 4×4 |
| Razširitvena mesta | 1x PCI Express Gen5 x16, 1x PCI Express Gen4 x4 |
| Tipkovnica in miška | Brez |
| Zvočniki | Da, Kodek Realtek ALC3252 |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219-LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 za NVME diske |
| Varnost | Integriran TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 49,9 x 39,4 x 20 cm |
| Teža | od 4 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | IT ECO declaration, US ENERGY STAR, EPEAT Gold za USA, TCO |
| Garancija | 36 mesecev |





