Dell Pro Micro QCM1250 U7 265T/32GB/SSD512GB/UMA/WLAN+BT/W11Pro
Dell Pro Micro QCM1250 U7 265T/32GB/SSD512GB/UMA/WLAN+BT/W11Pro
7400015180995
Dell Pro Micro je kompakten in zmogljiv namizni računalnik za poslovno uporabo. Ponuja visoko zmogljivost, varčevanje z energijo in varnostne funkcije, vse v majhnem in prostoru prijaznem ohišju. Idealna izbira za pisarniško okolje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 265T (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 5600 MHz (2x 16GB), , 2 reži (obe zasedeni), do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB M.2 2230 PCIe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel UHD Graphics |
| Vrsta ohišja | Ohišje mini velikost (MFF) – Micro Form Factor |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Q670 |
| Napajalnik | 90 Watt AC Adapter |
| Priključki spredaj | 1 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB – C (10Gbps), , 1 x univerzalni Audio Jack |
| Priključki zadaj | 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort 1.4a, 1xHDMI, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | ne |
| Razširitve | / |
| Razširitvena mesta | 2x M.2 2230/2280 slot for SSD |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnica (QWERTZ) KB216 in USB optična miška (MS116) |
| Zvočniki | 1x notranji 2 W |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211, Dual-band 2×2 802.11ax + Bluetooth 5.3 |
| Žične povezave | Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM, 1x Kensington lock |
| Mere (Š x V x G) | 36.00 mm x 182.00 mm x 178 mm |
| Teža | 1,16 kg |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered |
| Garancija v mesecih | 36 Basic Onsite Service after remote diagnosis with Hardware-Only Support |





