DELL 14 Plus 2in1 DB04250 14inch FHD+ Touch Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD FPR BK W11P 3YPS Ice Blue
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 14inch FHD+ Touch Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD FPR BK W11P 3YPS Ice Blue
DB04250_LNL_202
Dell 14 Plus 2-v-1 DB04250 je zasnovan tako, da zagotavlja vsestranskost in zmogljivost v elegantnem ohišju, ki se enostavno prilagodi vsakemu okolju, pa naj bo to delo ali prosti čas. Z 14-palčnim zaslonom na dotik Full HD Plus z živimi barvami in širokimi koti gledanja zagotavlja jasnost vseh podrobnosti.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 226V / 2.1 GHz (do 4.5 GHz, 8 jeder: 4 P-core + 4 E-core, 8 niti, 8 MB cache) |
| NPU (AI enota) | Intel AI Boost, do 40 TOPS (skupaj do 97 TOPS), INT8, DirectML / OpenVINO / WebNN / WindowsML / ONNX RT |
| Pomnilnik (RAM) | 16 GB LPDDR5X (soldered, 4267 MHz, ni nadgradljivo) |
| SSD | 512 GB M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe |
| HDD | Brez |
| Grafika | Intel Arc Graphics 130V (do 53 TOPS) |
| Zaslon | 14″ IPS, 1920 × 1200 (FHD+), 60 Hz, 300 cd/m², 45% NTSC, 16:10, glossy, touch |
| Kamera | FHD (2.07 MP), 1920×1080, 30 FPS, RGB kamera (82.2°), kamera shutter |
| Zvok | Stereo zvočniki, dvojni mikrofon, Realtek ALC3329 |
| Tipkovnica | Osvetljena, Copilot tipka |
| Sledilna ploščica | Touchpad |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 7 (Intel BE201, 802.11be), Bluetooth |
| Baterija | 4-celična Li-Ion, 64 Wh (260 g) |
| Napajanje | 65 W USB-C (5/9/15/20 V), AC 100–240 V |
| Priključki | Thunderbolt 4 / DP 2.1 (PD), USB-C 3.2 Gen2 (DP 1.4 + PD), USB 3.2 Gen1, HDMI, combo audio |
| Varnost | čitalec prstnih odtisov |
| Posebnosti | ExpressCharge, ExpressChargeBoost |
| Operacijski sistem | / (ni naveden) |
| Barva | Ice blue |
| Dodatno | Microsoft 365 (30 dni), McAfee LiveSafe (1 leto) |





