Crucial BX500 240GB 3D NAND SATA 2.5″ SSD
Crucial BX500 240GB 3D NAND SATA 2.5″ SSD
CT240BX500SSD1
Crucial BX500 240GB SSD z visoko hitrostjo branja in zapisovanja, 3D NAND tehnologijo ter 3-letno garancijo. Idealna rešitev za hitro in zanesljivo shranjevanje podatkov. Zaženite hitreje. Dodajte bliskovni pomnilnik v svoj prenosni ali namizni računalnik s pogonom Crucial® BX500 SSD, kar je najlažji način, da dobite vso hitrost novega računalnika po ugodni ceni.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Kapaciteta | 240 GB |
| Vodilo | SATA 6 GB/s |
| Hitrost branja | 540 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 500 MB/s |
| Format diska | 2,5″ |
| Tip čipov | 3D NAND |
| Kontroler | Silicon Motion |
| IOPS | 95.000 |
| Priložen adapter (2,5″ na 3,5″) | Ne |
| Debelina | 7 mm |
| Garancija | 3 leta |





