Zebra ZD611-HC, 8 dots/mm (203 dpi), USB, BT (BLE), Ethernet, EPLII, ZPLII, kit (USB), white
Zebra ZD611-HC, 8 dots/mm (203 dpi), USB, BT (BLE), Ethernet, EPLII, ZPLII, kit (USB), white
ZD6AH22-D0EE00EZ
Ko gre za zdravstvo, potrebujete vrhunske, superiorne zmogljivosti tiskanja, na katere se lahko zanesete za leta izjemne učinkovitosti. Zebrini novi 2-palčni namizni tiskalniki ZD611-HC imajo vse funkcije, ki jih vaši delovni procesi zahtevajo, kot so tehnologija naslednje generacije, plastika, odporna na razkužila in UV-žarke, ter napajalnik medicinske kakovosti za dodatno varnost. Zahvaljujoč programskemu paketu Zebra Print DNA in novi arhitekturi tiskalnikov, ki zagotavlja večjo procesorsko moč in izboljšano varnost, jih je enostavno nastaviti, upravljati in vzdrževati. Z novo zasnovo za ravnanje z mediji hitro zamenjajte medije in dodajte zmogljivosti z možnostmi namestitve na terenu. Povežite se na svoj način in vključite brezžične zmogljivosti z dodatnim kompletom. Na podlagi preizkušene serije ZD600 so pripravljeni na brezhibno delovanje še vrsto let.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Namen | Healthcare |
| Tip tiskalnika in tehnologija | Direct thermal |
| Resolucija | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maksimalna širina medija | 60 mm |
| Maksimalna širina tiska | 56 mm |
| Maksimalen premer role | 127 mm |
| Maksimalna hitrost tiska | 203 mm/s |
| Ohišje | Desinfectable housing |
| Povezava | USB (type B, Host), Bluetooth (BLE), Ethernet |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 512 MB |
| Emulacije | EPLII, ZPLII |
| Vključen pribor | Kabel (USB), napajalnik, napajalni kabel (EU, UK) |
| Barva | Bela |
Več informacij o tiskalnikih na info@krajnik.si





