Zebra ZD421t, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, USB Host, BT (BLE)
Zebra ZD421t, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, USB Host, BT (BLE)
ZD4A042-30EM00EZ
Zebrin inovativni 4-palčni namizni tiskalnik ZD421 je idealna izbira za trajnostno tiskanje etiket v trgovini na drobno, gostinstvu, transportu in logistiki, lahki proizvodnji ali celo v zdravstvu. Na voljo je v modelih z direktnim termičnim tiskom, termičnim prenosom, s kaseto za trak ali v zdravstvu (ZD421-HC), da zadosti obsežnim zahtevam različnih aplikacij. Vsi modeli so združljivi z vsemi napravami Windows, Android ali iOS in dosegajo največjo hitrost tiskanja 152 mm/s pri ločljivosti 203 dpi ali 102 mm/s pri ločljivosti 300 dpi.
Glede na potrebe lahko ZD421 povežete z obstoječimi žičnimi in brezžičnimi omrežji ali neposredno z računalnikom. Opremljen je z USB-jem in USB-gostiteljem ter standardno z Bluetooth Low Energy (BLE). Po želji ga lahko razširite z vmesniki Ethernet, serijski, Wi-Fi 802.11ac in Bluetooth 4.1. Upravljanje je enostavno s tremi gumbi, trenutno stanje tiskalnika pa si lahko kadar koli ogledate s petimi vgrajenimi LED-diodami. Poleg tega premični senzor medijev zagotavlja visoko združljivost in skoraj prosto izbiro medijev.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip tiskalnika in tehnologija tiskanja | Tiskalnik nalepk, desktop printer, Thermal transfer |
| Ločljivost | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Največja širina medija | 112 mm |
| Največja širina tiska | 104 mm |
| Največji premer role | 127 mm |
| Največja hitrost tiskanja | 152 mm/s |
| Povezave | USB, USB Host, Bluetooth (BLE) |
| Pomnilnik (RAM) | 256 MB |
| Pomnilnik (Flash) | 512 MB |
| Dodatne funkcije | Real time clock, Black Mark Sensor, Gap Sensor |
| Vključena oprema | Kabel (USB), napajalna enota, napajalni kabel (EU, UK) |
| Barva | Siva |
Več informacij o tiskalnikih na info@krajnik.si





