Zebra HC25, no Scanner, MDNA Professional, GPS, USB-C, BT, eSIM, NFC, Android
Zebra HC25, no Scanner, MDNA Professional, GPS, USB-C, BT, eSIM, NFC, Android
WCMTB-H25B6DCJ1-A6
- Mobilni računalnik Android s 6-palčnim zaslonom FHD Plus
- Wi-Fi 6, 5G in zasebno 5G, 6 GB RAM-a s 64 GB bliskovnega pomnilnika
- Modul za skeniranje SE4720, zadnja kamera z ločljivostjo 16 MP
- Certifikat IP68, odporen proti padcem z višine 1,2 metra
- Programabilni rdeči gumb za alarm, celoten komplet orodij Zebra DNA Enterprise Toolkit
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | Mobilni terminal (healthcare) |
| Velikost zaslona | 15,2 cm (6″) |
| Zaslon | kapacitivni, multi-touch |
| Ločljivost zaslona | 1080 × 2160 pixels |
| GPS | da |
| Ohišje | desinfectable |
| Glavna kamera | 16 MP |
| Vibracija | da |
| Svetilnost zaslona | 450 cd |
| Povezljivost | USB-C, Bluetooth, Wi-Fi 6, SIM, eSIM, NFC, Micro SD slot |
| Procesor | Qualcomm Hexa-Core, 2,1 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Notranji pomnilnik (Flash) | 64 GB |
| Operacijski sistem | Android 13 |
| Baterija | 3800 mAh |
| Zaščitni razred | IP65, IP68 |
Za dodatne modele nam pišite na info@krajnik.si





