Večfunkcijska brizgalna naprava EPSON EcoTank L5590
Večfunkcijska brizgalna naprava EPSON EcoTank L5590
C11CK57403
TISKAJTE BREZ KARTUŠ! Uživajte v brezžičnem tiskanju in izjemno nizkih stroških tiskanja na stran z večopravilno napravo Epson EcoTank L5590. Posode s črnilom z izjemno visoko kapaciteto omogočajo polnjenje brez packanja, posebna oblika stekleničk pa zagotavlja polnjenje posod s pravo barvo. Tiskalnik je odlična izbira za domačo uporabo, saj omogoča šolarjem, dijakom in študentom brezskrbno tiskanje. Tiskalnik lahko z lahkoto upravljate tudi z novo mobilno aplikacijo Epson Smart Panel. S tehnologijo tiskanja brez toplote Micro Piezo Heat-Free lahko uživate v manjši porabi energije in manjši potrebi po nadomestnih delih. Tiskalna glava je vnaprej nameščena, zato je namestitev tiskalnika nezahtevna. Naprava je primerna tudi za manjše pisarne.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni barvni na flaške |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4 |
| Namembnost | Domača uporaba / Mala podjetja |
| Hitrost tiskanja | 15 str/min čb, 8 str/min barvno |
| Povezljivost tiskalnika | USB, Mreža, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Samodejno obojestransko tiskanje | NE |
| Ločljivost tiskanja | do 4800 x 1200 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | / |
| Možnost faksiranja | DA |
| Samodejni podajalnik dokumentov (ADF) | DA |
| Obojestransko skeniranje | NE |
| Standardna kapaciteta papirja | 100 listov + 20 listov fotografski papir (64–300 g/m²) |
| Priložena črnila | Bk za 6.600 strani, CMY za 5.900 strani + dodatna črna steklenička |
| Dimenzije (Š x V x G) | 375 x 237 x 347 mm |
| Teža | 5,2 kg |
| Dodatne informacije | Smart Panel aplikacija, Apple AirPrint, tiskanje brez robov (do 10×15 cm) |
| Garancija v mesecih | 12 (+ brezplačno podaljšanje na 3 leta ob registraciji) |





