TSC TX610, 24 dots/mm (600 dpi), disp., RTC, USB, USB Host, RS232, Ethernet, TSPL-EZ, kit (USB)
TSC TX610, 24 dots/mm (600 dpi), disp., RTC, USB, USB Host, RS232, Ethernet, TSPL-EZ, kit (USB)
TX610-A001-1202
Namizni tiskalniki etiket s črtno kodo s termičnim prenosom serije TX podpirajo različne aplikacije tiskanja, da zadostijo vašim potrebam. S tremi modeli, ki so na voljo, lahko serija TX širine 4 palcev (10,6 cm) obdela vse od velikih količin etiket za pošiljanje velikosti 4×6, visokoločljivostnega označevanja izdelkov in grafičnih rešitev do visokoločljivostnih etiket, ki se uporabljajo v aplikacijah za označevanje elektronike.
Serija TX združuje visoko zmogljivost in vzdržljivost v namiznem tiskalniku. Tiskalniki uporabljajo veliko 300-metrsko zalogo traku na 1-palčnem jedru, kar prihrani čas in denar. Serija TX ima uporabniku prijazno vzmetno zasnovo s sredinsko prednapetostjo za enostavno vstavljanje 5-palčnih zvitkov medija. Konstrukcija tiskalnika ima robustno dvojno stensko zasnovo, ki je močnejša in bolj vzdržljiva kot drugi mehanizmi za termični prenos na trgu. Njegov močan motor je dovolj zmogljiv, da obvlada 300 metrov dolg trak.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip tiskalnika in tehnologija tiskanja | Namizni tiskalnik nalepk, Termični prenos (Thermal Transfer) |
| Ločljivost | 24 dots/mm (600 dpi) |
| Največja širina medija | 112 mm |
| Največja širina tiska | 106 mm |
| Največji premer role | 127 mm |
| Največja hitrost tiskanja | 102 mm/s |
| Zaslon | Da |
| Real Time Clock | Da |
| Povezljivost | USB (2.0), USB Host, RS232, Ethernet (10/100 Mbit), Micro SD-Slot |
| Pomnilnik (RAM) | 128 MB |
| Pomnilnik (Flash) | 128 MB |
| Emulacija | TSPL-EZ |
| Vključena oprema | Kabel (USB), napajalnik, napajalni kabel, programska oprema za tiskanje nalepk, QSG |
Več informacij o tiskalnikih na info@krajnik.si





