TSC TDP-324W, 12 dots/mm (300 dpi), disp., RTC, USB, Ethernet, TSPL-EZ, kit (USB)
TSC TDP-324W, 12 dots/mm (300 dpi), disp., RTC, USB, Ethernet, TSPL-EZ, kit (USB)
99-039A036-0302
Izdelan z vzdržljivostjo, zanesljivostjo in predanostjo inovacijam TSC, se 2-palčni termični tiskalnik serije TDP-225 odlikuje s kompaktno zasnovo in visokozmogljivim motorjem, zaradi česar je idealen za številne aplikacije označevanja v zdravstvu, trgovini in na drobno.
TDP-225 tiska s hitrostjo 6 ips in je prvi cenovno ugoden kompaktni 2-palčni namizni tiskalnik, ki ponuja izbirni LCD-zaslon za enostavno spremljanje stanja tiskanja. Med drugimi izjemnimi lastnostmi sta cenovno ugoden notranji ethernetni adapter za enostavno integracijo v omrežja in izbirna tipkovnica za tiskanje etiket samostojno ali v primeru izpada delovanja. Na voljo je tudi TDP-324 z visoko ločljivostjo tiskanja 300 dpi in hitrostjo tiskanja 4 ips.
Kompaktna serija TDP-225, zasnovana brez delov, ki bi se lahko izgubili, se prilega tesnim prostorom in podpira širok spekter aplikacij. Ima tudi uporabniku prijazno zasnovo v obliki školjke, ki uporabnikom omogoča, da preprosto odprejo pokrov in spustijo nalepke v vzmetni 5-palčni zunanji reži za medije. Zaznavanje vrha obrazca z režo, črno oznako ali zarezo je standardno, senzor črne oznake pa je popolnoma nastavljiv z ene strani na drugo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip tiskalnika in tehnologija tiskanja | Tiskalnik zapestnic, direktno termalno tiskanje |
| Ločljivost | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Največja širina medija | 52 mm |
| Največja širina tiska | 48 mm |
| Največji premer role | 165 mm |
| Največja hitrost tiskanja | 102 mm/s |
| Zaslon | Da |
| Real-time ura | Da |
| Povezave | USB (type B), Ethernet, Micro SD-Slot |
| Pomnilnik (RAM) | 8 MB |
| Pomnilnik (Flash) | 4 MB |
| Emulacija | TSPL-EZ |
| Vključena oprema | USB kabel, napajalnik, napajalni kabel (EU), programska oprema za oblikovanje nalepk |
Več informacij o tiskalnikih na info@krajnik.si





