TP-LINK WA801N 300Mbps WiFi PoE dostopna točka
TP-LINK WA801N 300Mbps WiFi PoE dostopna točka
TL-WA801N
Brezžična dostopna točka TL-WA801N nudi hitrost do 300 Mb/s, več načinov delovanja in varnost WPA2. Idealna za HD video in spletno igranje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vmesnik | 1 × 10/100 M Ethernet Port (RJ45) |
| Podpora PoE | Podpira pasivni PoE |
| Gumbi | Gumb za vklop/izklop, gumb WPS, gumb za ponastavitev |
| Zunanji napajalnik | 9VDC / 0,6A |
| Brezžični standardi | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Mere (Š x G x V) | 7,1 × 5,1 × 1,4 in (181,6 × 129,5 × 36,2 mm) |
| Antena | 2 fiksni vsesmerni anteni |
| Brezžične lastnosti | Frekvenca: 2,4 GHz; Hitrost signala: 300 Mbps pri 2,4 GHz |
| Občutljivost sprejema | 11g 6 Mbps: -90 dBm; 11g 54 Mbps: -77 dBm; 11n HT20 MC7: -73 dBm; 11n HT40 MC7: -70 dBm |
| Oddajna moč | CE: <15 dBm; FCC: <20 dBm |
| Brezžični načini | Način AP, Način več SSID, Način odjemalca, Način razširitve dosega |
| Brezžične funkcije | Omogoči/onemogoči brezžični radio, WMM, Short GI, AP izolacija, brezžična statistika, nadzor pretoka |
| Brezžična varnost | WEP, WPA/WPA2, WPA/WPA2-PSK šifriranja |
| Kakovost storitev | WMM |
| Upravljanje | SNMP |
| Napredne funkcije | Podprt je pasivni PoE do 30 metrov |
| Certificiranje | CE, FCC, RoHS |
| Vsebina paketa | Brezžična dostopna točka TL-WA801N, Polnilec, Pasivni PoE Power Injector, Ethernetni kabel RJ45, Navodila za hitro namestitev |
| Sistemske zahteve | Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX ali Linux; Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 ali drug brskalnik, ki podpira Javo; Kabelski ali DSL modem; Naročnina pri ponudniku internetnih storitev (za dostop do interneta) |
| Delovna temperatura okolja | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Temperatura shranjevanja | -40°C~70°C (-40°F~158°F) |
| Delovna vlažnost | 10%~90% RH |
| Vlažnost pri shranjevanju | 5%~90% RH |





