TP-LINK WN722N 150Mbps brezžična USB mrežna kartica
TP-LINK WN722N 150Mbps brezžična USB mrežna kartica
TL-WN722N
Brezžični N USB adapter TL-WN722N vam omogoča povezavo namiznega ali prenosnega računalnika v brezžično omrežje in dostop do hitre internetne povezave. V skladu z IEEE 802.11n zagotavljajo brezžično hitrost do 150 Mbps, kar je koristno za spletno igranje iger ali celo pretakanje videa. Prav tako bi lahko brezžično varnostno šifriranje vzpostavili preprosto s pritiskom na gumb QSS (Quick Setup Security), s čimer bi omrežje preprečili zunanjim grožnjam.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podprti standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frekvenca | 2.4–2.4835 GHz |
| Hitrost | do 150 Mbps |
| Antena | 4 dBi odstranljiva vse-smerna antena (RP-SMA) |
| Zaščite | 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Priključki | USB 2.0 |
| Dimenzije | 93,5 x 26 x 11 mm |
| Sistemske zahteve | Windows 7 (32/64-bit), Windows Vista (32/64-bit), Windows XP (32/64-bit), Windows 2000 |
| Dodatno | WPS gumb |




