TP-LINK TBE400E Wi-Fi 7 BE6500 Bluetooth 5.4 PCIe mrežna kartica
TP-LINK TBE400E Wi-Fi 7 BE6500 Bluetooth 5.4 PCIe mrežna kartica
Archer TBE400E
Archer TBE400E je napredna Wi-Fi 7 PCI Express mrežna kartica, zasnovana za doseganje izjemno visokih brezžičnih hitrosti in stabilnega delovanja v namiznih računalnikih. Podpira tri frekvenčne pasove, pri čemer omogoča hitrosti do 2882 Mbps tako v 6 GHz kot v 5 GHz pasu ter do 688 Mbps v 2,4 GHz pasu. Zahvaljujoč tehnologijam, kot so 4K-QAM, OFDMA, MU-MIMO in široke pasovne širine do 320 MHz, kartica omogoča večjo prepustnost in učinkovitejše upravljanje omrežnega prometa tudi v zahtevnih scenarijih.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Dimenzije | 120,8 × 78,5 × 21,5 mm |
| Antene | 2 × visokozmogljivi tripasovni anteni |
| Brezžični standardi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Hitrost signala – 6 GHz | 11be: do 2882 Mbps; 11ax: do 2402 Mbps |
| Hitrost signala – 5 GHz | 11be: do 2882 Mbps; 11ax: do 2402 Mbps; 11ac: do 1732 Mbps; 11n: do 300 Mbps; 11a: do 54 Mbps |
| Hitrost signala – 2,4 GHz | 11be: do 688 Mbps; 11ax: do 574 Mbps; 11n: do 300 Mbps; 11g: do 54 Mbps; 11b: do 11 Mbps |
| Občutljivost sprejema – 6 GHz | 11ax HE20 MCS0: –94 dBm; 11be EHT320 MCS13: –44 dBm |
| Občutljivost sprejema – 5 GHz | 11ac VHT20 MCS0: –94 dBm; 11be EHT160 MCS13: –48 dBm |
| Občutljivost sprejema – 2,4 GHz | 11n HT20 MCS0: –95 dBm; 11be EHT40 MCS13: –56 dBm |
| Oddajna moč – 2,4 GHz | 24 dBm (FCC) / 20 dBm (CE) |
| Oddajna moč – 5 GHz | 24 dBm (FCC) / 20 dBm (CE) |
| Oddajna moč – 6 GHz | 20 dBm (FCC) / 20 dBm (CE) |
| Brezžični način | infrastruktura |
| Varnost | WPA / WPA2 / WPA3 (Personal/Enterprise), WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Certifikati | FCC, CE, IC, NCC, JRF, VCCI, BSMI |
| Sistemske zahteve | Windows 11 (64-bit) |
| Delovna temperatura | 0 °C ~ 40 °C |
| Temperatura skladiščenja | –40 °C ~ 70 °C |
| Delovna vlažnost | 10 % ~ 90 % (nekondenzirajoče) |
| Vlažnost skladiščenja | 5 % ~ 90 % (nekondenzirajoče) |
| Dolžina Bluetooth priključnega kabla | 0,3 m |
| Vsebina paketa | Archer TBE400E, 2 × anteni, nizkoprofilni nosilec, Bluetooth kabel, hitri vodnik za namestitev, Resource CD |





