TP-LINK stikalo 18-port Gigabit stikalo z 16-Port PoE+ port
TP-LINK stikalo 18-port Gigabit stikalo z 16-Port PoE+ port
TL-SG1218MPE
TP-LINK JetStream TL-SG1218MPE Gigabit Easy Smart PoE/PoE+ mrežno stikalo vam nudi 16x 10/100/1000 Mbps RJ45 POE+ priključkov. Preračun moči PoE znaša do 192 W, kar je idealno za sisteme nadzora malih in srednje velikih podjetij. Port Priority lahko zagotavlja kakovost občutljivih aplikacij, kot je video monitor. Inteligentno upravljanje napajanja lahko zaščiti stikalo pred preobremenitvijo.
| Proizvajalec: | TP-LINK |
|---|---|
| Namestitev: | rack / namizni |
| Vrsta stikala: | Easy Smart |
| Standard: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Vmesniki: | 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2x Gigabit SFP |
| Zmogljivost: | prepustnost: 36 Gbps število paketov na sekundo: 23,8 Mpps jumbo frame: 9 KB |
| PoE: | 16x PoE+ 802.3at/802.3af, do 250W skupno |
| Poraba: | 18,73 W (220/50Hz, brez PD)<br>217,22 W (220/50Hz, z 192 W PD) |
| Dimenzije: | 440 × 180 × 44 mm |
| Garancija | 36 mesecev |
| Vsebina paketa: | napajalni kabel, gumijaste podložke, komplet za rack namestitev |

