TP-LINK RE700X AX3000 WiFi 6 Range Extender
TP-LINK RE700X AX3000 WiFi 6 Range Extender
RE700X
Dvopasovni WiFi 6 – ločuje pasove WiFi 5 GHz (2402 Mbps) in 2,4 GHz (574 Mbps) za višje hitrosti in večjo zmogljivost z najnovejšo tehnologijo
Neprekinjeno pretakanje – preprosto ustvarite omrežje TP-Link OneMesh™ za brezhibno pokritost WiFi celotnega doma
Način AP – ustvarite novo dostopno točko WiFi prek vrat Gigabit Ethernet, da izboljšate svoje žično omrežje z zmogljivostjo WiFi
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Načini dela | Razširjevalnik dosega / dostopna točka |
| Vrata | 1 Gigabit Ethernet Port |
| Gumbi | Gumb WPS, gumb Reset |
| Vhodna moč | 100-240V~50/60Hz |
| Poraba energije | 11,2 W |
| Dimenzije (Š x G x V) | 78 × 36 × 149 mm |
| Antena | 2 notranji anteni |
| Brezžični standardi | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2,4 GHz |
| Frekvenca | 2,4 GHz in 5 GHz |
| Hitrost signala | 574 Mbps pri 2,4 GHz, 2402 Mbps pri 5 GHz |
| Sprejemna občutljivost 5 GHz | 11a 6Mbps: -97dBm, 11a 54 Mbps: -78 dBm, 11ax HE20 MCS0: -97dBm, 11ax HE20 MCS11: -66dBm, 11ax HE40 MCS0: -94dBm, 11ax HE40 MCS11: -63dBm, 11ax HE80 MCS0: -91dBm, 11ax HE80 MCS11: -61dBm, 11ax HE160 MCS11: -59 dBm |
| Sprejemna občutljivost 2,4 GHz | 11g 6Mbps: -96dBm, 11g 54Mbps: -78dBm, 11ax HE20 MCS0: -96dBm, 11ax HE20 MCS11: -65dBm, 11ax HE40 MCS0: -93dBm, 11ax HE40 MCS11: -63dBm |
| Brezžične funkcije | Omogoči/onemogoči brezžični radio, DFS (potrebna je najnovejša različica vdelane in strojne opreme), Nadzor dostopa, LED nadzor, Urnik napajanja, Pokritost Wi-Fi |
| Brezžična varnost | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Prenosna moč | CE: 2,4 GHz ≤16dBm, 5GHz ≤21dBm |





