TP-LINK RE505X AX1500 WiFi Range Extender
TP-LINK RE505X AX1500 WiFi Range Extender
RE505X
TP-LINK RE505X Range Extender podaljša in izboljša domet vašega brezžičnega omrežja in odstrani mrtve točke. Omogoča Dual Band delovanje z hitrostjo do 1500 Mbps oz. 300Mbps na 2.4GHz frekvenci in 1200 Mbps na 5 GHz frekvenci. Z nastavljivimi zunanjimi antenami in indikatorjem, ki pomaga najti optimalno lokacijo, je podaljševanje omrežja zelo enostavno. Podpira vse Wi-Fi standarde, vključno z 802.11ac/ax. S pritiskom na RE gumb enostavno razširite vaše omrežje. Ethernet port (10/100/1000) omogoča priklop ožičenih naprav.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podprti standardi | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Frekvenca | 2.4GHz in 5GHz |
| Hitrost | 5GHz do 1200Mbps; 2.4GHz do 300Mbps |
| Antena | 2x zunanja |
| Zaščite | 64/128-bit WEP, WPA-PSK/ WPA2-PSK |
| Priključki | 1x 10/100/1000M Ethernet Port (RJ45) |
| Poraba električne energije | maksimalno 10W |
| Dimenzije | 74 x 46 x 124,8 mm |
| Sistemske zahteve | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7 / 8 /10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux |
| Dodatno | Extend WiFi Coverage, Wi-Fi 6 Speeds, OneMesh Technology, Universal Compatibility |





