TP-LINK RE305 AC1200 Wi-Fi Range Extender
TP-LINK RE305 AC1200 Wi-Fi Range Extender
RE305
Vas jezijo Wi-Fi mrtve točke v vašem domu? Ojačevalnik WLAN signala RE305 bo razširil območje Wi-Fi signala v prostore, ki jih vaš usmerjevalnik ne more doseči.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podprti standardi | IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Frekvenca | 2.4GHz in 5GHz (11ac) |
| Hitrost | 5GHz: do 867Mbps; 2.4GHz: do 300Mpbs |
| Antena | 2x zunanja |
| Zaščite | 64/128-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Priključki | 1x 10/100M Ethernet Port (RJ45) |
| Poraba električne energije | 7.3W (maksimalna poraba energije) |
| Wireless Modes | Range Extender/Access Point; Wireless Statistic; Concurrent Mode boost both 2.4G/5G Wi-Fi band |
| Wireless Functions | Wireless Statistic; Concurrent Mode boost both 2.4G/5G WiFi band; Access Control; LED Control; Domain Login Function |
| Dimenzije | 80 x 78 x 77 mm |
| Sistemske zahteve | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, 8, 10, Mac OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Dodatno | WPS gumb, Reset gumb |




