TP-LINK LS1210GP 10-port Gigabit mrežno stikalo / switch z 8-Port PoE+
TP-LINK LS1210GP 10-port Gigabit mrežno stikalo / switch z 8-Port PoE+
LS1210GP
TP-LINK LS1210GP je 10-vratno gigabitno mrežno stikalo z 8 vrati PoE+. Podpira preklopno zmogljivost do 20 Gbps. Omogoča napajanje IP kamer, dostopnih točk in IP telefonov preko enega kabla. Z razširjenim načinom prenos doseže do 250 m.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vmesnik | 9 × 10/100/1000 Mbps RJ45 vrat (vrata 1–8 podpirajo izhod PoE+), 1× Gigabit SFP Port |
| Omrežni mediji – 10BASE-T | Kabel UTP kategorije 3, 4, 5 (največ 100 m); EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m) |
| Omrežni mediji – 100BASE-TX | UTP kabel kategorije 5, 5e (največ 100 m); EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m) |
| Omrežni mediji – 1000BASE-T | Kabel UTP kategorije 5, 5e, 6 ali višji (največ 100 m); EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m) |
| Ventilator | Brez ventilatorja |
| Namestitev | Namizje; Montaža na steno |
| Fizična varnostna ključavnica | Da |
| Napajalnik | Zunanji napajalnik (izhod: 53,5 VDC / 1,31 A) |
| Vrata PoE+ (RJ45) | Standardno: skladno z 802.3at/802.3af; Vrata PoE: vrata 1–8, do 30 W izhodne moči PoE na vrata; Proračun moči PoE: 61 W |
| Dimenzije (Š × G × V) | 8,2×4,9×1,0 in (209×126×26 mm) |
| Največja poraba energije | 7,3 W (220/50 Hz. ni priključen PD); 76,96 W (220/50 Hz. s priključenim 61 W PD) |
| Največja toplotna disipacija | 24,82 BTU/h (brez priključenega PD); 261,66 BTU/h (s priključenim 61 W PD) |




