TP-LINK JetStream TL_SG3428X 24-Port Gigabit L2+ Switch × 4 10GE SFP+ slot
TP-LINK JetStream TL_SG3428X 24-Port Gigabit L2+ Switch × 4 10GE SFP+ slot
TL-SG3428X
TP-LINK JetStream TL_SG3428X 24-portno gigabitno L2+ stikalo: 4×10G SFP+ reže, visokohitrostne gigabitne povezave, integracija Omada SDN, centralizirano upravljanje, statično usmerjanje, robustna varnost, optimizirane glasovne in video aplikacije, enostavne možnosti upravljanja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vmesnik | 24 × 10/100/1000 Mbps RJ45 vrata; 4× 10G SFP+ reže; 1× RJ45 konzolna vrata; 1 × vrata za konzolo Micro-USB |
| Ventilator | Brez ventilatorja |
| Napajanje | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Dimenzije (Š × G × V) | 17,3 × 7,1 × 1,7 in (440 × 180 × 44 mm) |
| Namestitev | V stojalo |
| Največja poraba energije | 23,6 W (110V/60Hz) |
| Največja toplotna disipacija | 80,353 BTU/h (110 V/60 Hz) |
| Preklopna zmogljivost | 128 Gbps |
| Hitrost posredovanja paketov | 95,23 Mpps |
| MAC Address Table | 16 K |
| Paketni medpomnilnik | 12 Mbit |
| Jumbo okvir | 9 KB |





