TP-LINK EAP773 Wi-fi 7 BE9300 stropna tri-pasovna dostopna točka
TP-LINK EAP773 Wi-fi 7 BE9300 stropna tri-pasovna dostopna točka
EAP773 V1
EAP773 je tri-pasovna Wi-Fi 7 dostopna točka, zasnovana za zmogljiva poslovna omrežja, ki zahtevajo visoke hitrosti in stabilno brezžično pokritost. S podporo za pas 6 GHz, 5 GHz in 2,4 GHz omogoča skupne hitrosti do 5760 Mbps, kar močno izboljša prenos velike količine podatkov, odzivnost omrežja ter delovanje več hkrati povezanih naprav. Napredne tehnologije, kot so Multi-Link Operation, OFDMA, MU-MIMO in 4K-QAM, izboljšujejo učinkovito uporabo pasovne širine ter zmanjšujejo zakasnitve.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| STROJNE LASTNOSTI | |
| Vmesnik | 1 × 10G Ethernet port |
| Gumb | Reset |
| Napajanje | 802.3at PoE ali 12V/2,5A DC |
| Največja poraba energije | 24,05 W (za PoE) |
| 20,92 W (za DC) | |
| Dimenzije (Š × G × V) | 220 × 220 × 32,5 mm |
| Antene | 2,4 GHz: 2 × 4,0 dBi |
| 5 GHz: 2 × 5,0 dBi | |
| 6 GHz: 2 × 5,0 dBi | |
| Bluetooth | 1 × 4,0 dBi, Bluetooth 5.2 |
| Montaža | strop / stena / montaža v razdelilno omarico (priloženi kompleti) |
| BREZŽIČNE LASTNOSTI | |
| Pokritost | približno 140 m² |
| Hkrati povezani uporabniki | 380+ |
| Brezžični standardi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Frekvenčna pasova | 6 GHz, 5 GHz, in 2,4 GHz |
| Hitrost signala | 574 Mbps (2,4 GHz) |
| 2880 Mbps (5 GHz) | |
| 5760 Mbps (6 GHz) | |
| Brezžične funkcije | MLO (Multi-Link Operation) |
| 4K-QAM | |
| Seamless Roaming (802.11k/v/r) | |
| MU-MIMO (2×2 DL/UL) | |
| 320 MHz pasovna širina | |
| Mesh | |
| BSS Coloring | |
| OFDMA | |
| Load Balance | |
| Band Steering | |
| Beamforming | |
| Airtime Fairness | |
| Več SSID-jev: 24 (8 na vsak pas) | |
| Wireless Schedule | |
| Reboot Schedule | |
| QoS (WMM) | |
| Rate Limit | |
| Stat IP / Din IP | |
| RADIUS Accounting | |
| MAC Authentication | |
| Varnost brezžičnega omrežja | Captive Portal Authentication |
| Access Control | |
| MAC Filter (do 4000) | |
| Wireless Isolation Between Clients | |
| VLAN | |
| Rogue AP Detection | |
| WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise | |
| Prenosna moč (EIRP) | <20 dBm (2,4 GHz) |
| <23 dBm (5 GHz pas 1 & 2) | |
| <28 dBm (5 GHz pas 3) | |
| <23 dBm (6 GHz) |





