TP-LINK CPE610 5GHz 300Mbps 23dBi zunanja usmerjena dostopna točka
TP-LINK CPE610 5GHz 300Mbps 23dBi zunanja usmerjena dostopna točka
CPE610
Zunanja usmerjena dostopna točka TP-LINK CPE610 ponuja hitrosti do 300Mbps in odlično usmerjenost žarka. Montaža je enostavna, ohišje pa odporno na vremenske vplive. Podpira tudi centralizirano upravljanje in ima pasivno podporo PoE.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | 560MHz CPU, MIPS 74Kc |
| Pomnilnik | 64 MB DDR2 RAM, 8 MB Flash |
| Vmesnik | 1 × 10/100Mbps zaščitena vrata Ethernet (LAN/POE) |
| Gumbi | 1 × gumb za ponastavitev |
| Napajanje | Pasivno napajanje preko Etherneta prek LAN (+4,5 pina; -7,8 pina) |
| Razpon napetosti | 16-27VDC |
| Poraba energije | 8,8 W |
| Opomba | Pri uvedbi s pasivnim PoE bo moč, ki jo črpa vir napajanja, za določeno količino višja, odvisno od dolžine povezovalnega kabla |
| Dimenzije (Š × G × V) | 14,4 × 11,0 × 8,1 in |
| Dobiček antene | 23dBi |
| Širina snopa antene | 9° (azimut), 7° (nadmorska višina) |
| Zaščita | 15KV ESD zaščita, 6KV zaščita pred strelo |
| Material ohišja | PC stabilizirana plastika za uporabo na prostem |
| Odporen na vremenske vplive | Zasnova odporna na vodo in prah IP65 |
| Brezžični standardi | IEEE 802.11a/n |
| Način | Lastniški protokol TDMA (z omogočenim Pharos MAXtream) |
| Brezžične hitrosti | Do 300 Mbps (40 MHz, dinamično), 144,4 Mbps (20 MHz, dinamično), 72,2 Mbps (10 MHz, dinamično), 36,1 Mbps (5 MHz, dinamično) |
| Frekvenca | 5,15~5,85 GHz |
| Oddajna moč | Maks. 25dBm (nastavljiva moč za 1dBm) |





