TP-LINK 8-Port 10/100Mbps namizno stikalo s 4 porti PoE
TP-LINK 8-Port 10/100Mbps namizno stikalo s 4 porti PoE
TL-SF1008P
Mrežno stikalo TP-LINK TL-SF1008P je 8 portno stikalo, ki ne potrebuje nobene konfiguracije in ponuja 4 PoE (Power over Ethernet) porte. Samodejno zaznava in ponuja moč z vsemi IEEE 802.3af ustreznimi napravami. Tako se napajanje prepošilja s podatki v enem samem kablu, kar vam omogoča razširitev omrežja tja, kjer ni napajanja ali vtičnic in namestite dostopne točke, IP kamere, IP telefone…
TP-LINK TL-SF1008P je enostaven za namestitev in uporabo. Ne zahteva konfiguriranja in nameščanja. Z namiznim dizajnim, visoko zmogljivostjo in kvaliteto je odlična izbira za razširitev omrežja.
| Proizvajalec: | TP-LINK |
|---|---|
| Namestitev: | namizni |
| Vrsta stikala: | Unmanaged |
| Standard: | IEEE 802.3af, IEEE802.3x |
| Vmesniki: | 8x 10/100Mbps |
| Hitrost: | 10/100Mbps |
| Zmogljivost: | pasovna širina: 1,6 Gbps |
| PoE: | 4x PoE+ 802.3af/at, do 30W na port, do 57 W skupno |
| Programske funkcije: | – kompatibilen z IEEE 802.3af Compliant PDs – Priority Function – Mac Address Auto-Learning in Auto-Aging – IEEE802.3x Flow Control za Full-Duplex Mode An Backpressure For Half-Duplex Mode |
| Poraba: | 3,2 W najmanj; 60,2W W s PoE |
| Dimenzije: | 171 x 98 x 27 mm |
| Garancija | 24 mesecev |

