TP-LINK 5-Port Gigabit desktop switch stikalo z 4-Port PoE+
TP-LINK 5-Port Gigabit desktop switch stikalo z 4-Port PoE+
TL-SG1005LP
TP-LINK 5-Port Gigabit desktop switch s 4-Port PoE+. PoE vrata z do 30 W izhoda na vrata, 40 W skupen proračun PoE. Prenos podatkov in moči do 250 m. Samodejno obnovi izpadle naprave. Plug-and-play povezljivost brez konfiguracije. Tiho delovanje brez ventilatorja. Montaža na namizje ali steno.
| Proizvajalec: | TP-LINK |
|---|---|
| Standard: | 802.3 af/at |
| Vmesniki: | 5x 10/100/1000Mbps RJ-45 |
| Zmogljivost: | prepustnost: 10 Gbps število paketov na sekundo: 7,44 Mbps jumbo frame: 10 KB |
| PoE: | 4x PoE+ 802.3af/at, do 30W na port, do 40W skupno |
| Poraba: | do 47 W |
| Dimenzije: | 99,8 x 98 x 25 mm |
| Garancija | 60 mesecev |





